CMYK Playing Cards a pexeso pro všechny

Jestli jste přišli jen kvůli pexesu, tak tady ho hned máte a směle se pusťte do hraní 🙂

Ale jestli vás barvy a hraní baví, koukněte na CMYK Playing Cards, které si můžete objednat na emailu cmykcards@email.cz

O co jde?

Klasické kanastové (žolíkové) kvalitní karty v originálním CMYK kabátu s odkazy na DTP a grafickou tvorbu v limitované edici. Nutnost pro každého hravého grafika, designéra, tiskaře nebo milovníka barev a jedinečná rarita pro „běžné“ smrtelníky.

Kreativci, grafici a tiskomilové jsou od přírody hravý druh a tyto karty jim umožní šířit barevnou osvětu a náramně se u toho bavit.

Kdo za projektem stojí?
Ondřej Musil (Paragon) je grafický designér a volnomyšlenkář. Jako kreativec se potlouká brčálem grafického designu už mnoho let. Žije v Liberci, kde prý buď prší, nebo je to do kopce.

Na co konkrétně budou peníze použity?
Vybrané peníze se lidem především vrátí v podobě originálních tematických karet. Když se povede vybrat dostatek, vyrobíme karty u ověřeného výrobce s více než stoletou tradicí. Barvy budou ležet na karetním německém kartonu a oboustranně pohlazené speciálním karetním lakem. To celé pak bude odpočívat v krásné lakované papírové krabičce, než si karty sami otevřete a zahrajete.

CMYKovek bude 108 karet, 2 sady po 54 kartách včetně žolíků s odlišným reversem, abyste snadno zahráli i poker a jiné hry s balíky 52 karet.

Uvnitř balíčku budou také infokarty se jmény největších podporovatelů z řad dárců (mrkáme na vás 😊).

Těm, kteří si ke kartám navíc vybrali nějakou odměnu, netřeba vysvětlovat, na co jejich peníze kromě karet konkrétně půjdou, už to vědí a mají se na co těšit.

Podpořit CMYKovky bylo možné tady – https://www.donio.cz/cmyk

Díky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s