Jak Zeman zasral dobu

Aktuálně si na prezidentském křesle pěstuje hemoroidy úžasný rétor, zadumaný dvou brada, věrozvěst východních příslibů a bojovník za lidruská práva, pan prezident Zeman. A už ho tam nechci.

Právě on polarizoval naši společnost za posledních pár let jako málokdo. Jeho zdraví už není, co bývalo, jestli kdy vůbec nějaké bylo a bystrá mysl už dávno není tak průzračná, jak nám pan mluvčí OV stále nalhává. Právě on mi připomíná postavu Grími Červivce z Pána prstenů, který našeptával a kazil mysl svého dobrosrdečného krále svým jedovatým jazykem, v našem případě jsme ale totálně v prdeli, jelikož našeptává do již zcela od reality odříznuté pokřivené mysli, která rozhodně dobrosrdečná není.

Zaspal Zeman dobu?

To opravdu ne. Tím, že se neúčastní debat, jednání ani dotazníků, sice kálí na hlavu mnoha voličů, ale pro tyto prezidentské volby nemohl mít lepší marketingovou a propagační strategii. Tohle je totální kolaps předvolebního systému, kdy by měli kandidáti vyjádřit své názory v konfrontaci s ostatními a umožnit voličům lépe upevnit anebo přehodnotit své rozhodnutí. Pro Zemana jasné vítězství, a nemyslím si, že důvodem je to, že by se bál. On už ani strach nezná, obalen svými souputníky je přesvědčen o své nezdolnosti a tohle jen podtrhuje jeho odstřižení od reality. Bohužel to málokdo takto chápe a spíš to upevňuje jeho potenciál…

Zasral Zeman dobu?

Jsem přesvědčen, že ano. Rozseknul občany na dvě poloviny jak u zabijačky, zapomněl na podstatu prezidentské funkce, z níž si udělal jen osobní blog s takřka neomezených finančním kapitálem. Uznává anexe, hází kundy do éteru, veřejně vyzývá k eliminaci novinářů, operuje s neexistujícími články, ponižuje vládní hodnostáře, vypouští na svobodu odsouzené vrahy pro zvýšení své popularity a nechává svého mluvčího štěkat na všechny strany. Po zvolení tvrdil, že bude prezidentem všech, což je, ale většina z toho teda radost mít nemůže a jsem přesvědčen, že to i většina tenkrát chápala jinak.

Tak proč to zase vyhraje?

Protože Drahoš, Horáček, Topolánek ani Fischer ho samostatně nesundají a v druhém kole se na to většina z nás vyprdne, když zjistí, že tam jejich původní kandidát z prvního kola není.

Tak mám malou prosbu, jděte volit v prvním kole a hlavně jděte volit v kole druhém, tam už je fakt poslední šance, jinak tu dalších pět let budeme mít na nejvyšší státní funkci stále současné obludné obludárium.

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s