Nová vizuální identita GHMP

CZECHDESIGN uspořádal další významnou veřejnou soutěž a výhercem se stalo Anymade Studio, které mimo jiné vytvořilo také vizuální identitu samotného CZECHDESIGNU.

Soutěž byla dvoukolová a do druhého kola postoupilo 5 finalistů – Anymade Studio (1. místo), Studio Petrohrad (2. místo), Tom Garcy (3. místo), ReDesign Studio (4. místo) a Jan Slabihoudek (5. místo). Celý článek o finalistech včetně vizuálů najdete zde.

Tento můj příspěvek se věnuje především účastníkům prvního kola, jelikož GHMP uspořádala výstavu všech prací. Tuto výstavu jsem navštívil a byla ukončena 7. 10. 2017. Musím říci, že jsem čekal o něco hezčí zpracování výstavy a dva monitory s rotujícími vizualizacemi mi přišly poněkud málo. Samozřejmě, že v Colloredo-Mansfeldském paláci byly vystaveny i velké tištěné bannery finalistů, ale po obdržení pozvánky na výstavu jsem byl přesvědčen, že to bude mít trochu vyšší úroveň. Nevadí.

Pro ty z vás, kteří jste zvědaví na ostatní návrhy, které do druhého kola nepostoupily a na výstavě jste nebyli, je tento příspěvek. Jak jistě poznáte, výstavy se rozhodlo neúčastnit několik soutěžících zřejmě z vlastních důvodů. Takže v číselné řadě chybí několik návrhů, je také možné že se mi nepovedlo vyfotit opravdu všechny, ale věřím, že mám skoro všechny. Návrhy byly číselně označeny a pravděpodobně to bylo dle toho, jak do soutěže přišly.

 

Účastnící druhého kola

Budu rád, když mi do komentářů sdělíte svůj názor a třeba vyzdvihnete ty návrhy, které vás oslovily. Já osobně musím říci, že tam je několik opravdu povedených prací, které bych býval viděl ve druhém kole opravdu rád.

 

Děkuji za čtení a směle do komentářů 🙂

4 komentáře: „Nová vizuální identita GHMP

  1. Elle Ven píše:

    Me zaujaly tyto: 3 (je jiné, než ostatní, je tam ten organický tvar, ale nemůžu se zbavit dojmu, že mi to něco připomíná), 49 (cením hlavně nápad, ale chtělo by to ještě hodně práce) A pak tu mám postřehy k dalším (co mi připomínají): 78 – struny podzimu, 32 – jakekoliv trendy hipsterske logo, 46 – čez, 41 – ten mondrian by asi neprošel kvuli autorskym pravum. Skoda, ze nektere maji jen jeden slide, ze neni videt vic aplikace.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s